KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9816047
nr 981 6047
Blandteknik
Kina, 1800-tal, 92x22
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 september 2015
kl 20:14:30
1.100 kr